Όλοι οι γεννημένοι 2003 που συμμετήχαν στα δοκιμαστικά θα έρθουν την ΤΕΤΑΡΤΗ 25 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 15.30 ΣΤΗΝ ΠΑΛΛΗΝΗ.

Οι επιτυχόντες 2004-2005 την ίδια ημέρα 17.15.

Οι επιτυχόντες 2006-2007 την ίδια ημέρα 18.30.

 

Για τα υπόπλοιπα ηλικιακά group τα αποτελέσματα ειναι τα εξής:

 

 

 

 

2004

Α/Α

ΕΠΙΘΕΤΟ

ΟΝΟΜΑ

ΘΕΣΗ

ΟΜΑΔΑ

1

ΑΠΙΚΙΑΝ

ΜΙΧΑΗΛ

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ

ΠΑΠΑΓΟΣ

2

ΒΙΤΩΡΑΤΟΣ

ΔΙΟΝΥΣΗΣ

ΔΕΞΙ ΧΑΦ

 

3

ΓΕΡΟΓΕΩΡΓΑΚΗΣ

ΑΝΤΩΝΗΣ

ΑΞΤΡΕΜ-ΧΑΦ

Α.Ε ΙΣΤΙΑΙΑ

4

ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΦΟΡ

ΠΑΕ ΑΠΟΛΛΩΝ

5

ΚΑΙΝΙΧ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

6

ΚΟΡΩΝΙΑΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΔΕΞΙ ΧΑΦ

ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ

7

ΛΕΓΑΤΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΣΤΟΠΕΡ

ΑΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

8

ΛΙΝΑΡΔΟΣ

ΕΡΜΟΛΑΟΣ

ΑΡ. ΜΠΑΚ

ΠΑΕ ΑΠΟΛΛΩΝ

9

ΜΑΚΡΙΔΗΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΔΕΞΙ ΧΑΦ

ΣΟΥΡΜΕΝΑ

11

ΜΑΡΚΟΥ

ΤΖΟΥΛΙΑΝΟ

ΑΡΙΣ. ΜΠΑΚ-ΧΑΦ

ΑΕ ΓΕΡΑΚΑΣ

12

ΜΟΥΝΤΡΑΚΗΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΑΡ.ΧΑΦ

ΑΣ ΔΟΥΡΕΙΟΣ

13

ΜΥΛΩΝΑΣ

ΓΡΗΓΟΡΗΣ

ΑΡΙΣ.ΜΠΑΚ-ΧΑΦ, ΣΤΟΠΕΡ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

14

ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΔΕΞΙ ΧΑΦ

 

15

ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ

ΗΛΙΑΣ

ΚΕΝ.ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ

ΠΑΛΛΗΝΗ

17

ΠΙΤΣΟΥΡΔΑΚΗΣ

ΣΑΝΤΙΑΓΚΟ-ΣΤΑΥΡΟΣ

ΧΑΦ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

18

ΠΟΥΝΗΣ

ΔΙΟΝΥΣΗΣ

ΔΕΚΑΡΙ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

19

ΡΟΝΑΛΝΤΟ

ΓΚΕΚΑ

ΑΜΥΝΤΙΚΟ ΧΑΦ

 

20

ΣΑΚΑ

ΧΟΡΓΚΙΤΟ

ΔΕΚΑΡΙ

 

22

ΤΣΟΥΝΗΣ

ΗΛΙΑΣ

ΤΕΡΜΑΤΟΦΥΛΑΚΑΣ

 

23

ΧΑΡΛΑΥΤΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΔΕΞΙ-ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΜΠΑΚ,ΣΤΟΠΕΡ

SPORTING FC ΧΑΛΑΝΔΡΙ

24

ΧΟΝΔΡΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΣ

ΣΤΟΠΕΡ

Α.Ε ΙΣΤΙΑΙΑ

         

 

 

 

 

 

2005

Α/Α

ΕΠΙΘΕΤΟ

ΟΝΟΜΑ

ΘΕΣΗ

ΟΜΑΔΑ

1

ΚΕΧΑΓΙΑΣ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ

ΔΕΞΙ - ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΧΑΦ

 

2

ΚΙΚΙΔΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ

 

3

ΛΑΛΑ

ΔΙΟΝΥΣΗΣ

ΔΕΞΙ ΕΞ. - ΑΜ. ΜΕΣΟΣ

ΤΡΙΚΑΛΑ

4

ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ

ΔΕΞΙ ΧΑΦ

 

5

ΧΑΛΒΑΤΖΙΔΑΚΗΣ

ΙΩΑΝ.-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΜΠΑΚ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

         

 

 

 

 

 

2006

Α/Α

ΕΠΙΘΕΤΟ

ΟΝΟΜΑ

ΘΕΣΗ

ΟΜΑΔΑ

1

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ

ΑΕΚ ΑΛΙΜΟΥ

2

ΓΙΑΝΝΕΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΜΥΝΤΙΚΟ ΧΑΦ

 

3

ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΔΕΞΙ ΧΑΦ

ΑΧΙΛ.ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ

4

ΛΕΜΠΕΣΗΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΑΡ. ΜΠΑΚ

COERVER

5

ΛΙΝΑΡΔΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΧΑΦ

ΠΑΕ ΑΠΟΛΛΩΝ

6

ΛΟΥΤΣΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ, ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΧΑΦ

ΑΘΗΝΑ90

7

ΝΤΟΚΟΣ

ΛΑΜΠΡΟΣ

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ

ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ

8

ΠΑΠΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΧΑΦ

ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ

9

ΡΟΥΠΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΔΕΞΙ ΕΞΤΡΕΜ, ΑΡΙΣΤ. ΕΞΤΡΕΜ

ΓΕΡΑΚΑΣ

10

ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ ΧΑΦ

Α.Κ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗ

11

12

ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΟΟΡΦΑΝΟΣ 

ΙΑΣΩΝ

ΧΡΗΣΤΟΣ 

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ ΧΑΦ

 

Α.Κ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗ

 

         

 

 

 

 

 

2007

Α/Α

ΕΠΙΘΕΤΟ

ΟΝΟΜΑ

ΘΕΣΗ

ΟΜΑΔΑ

1

ΑΒΤΣΙΔΗΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

ΔΕΞΙ ΧΑΦ

ΑΘΗΝΑ90

2

ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΔΕΞΙ ΕΞΤΡΕΜ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΡΕΝΤΗ

3

ΖΑΠΟΥΝΙΔΗΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΧΑΦ

ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

4

ΚΟΝΔΡΑΡΟΣ

ΒΑΣΙΛΗΣ

ΔΕΞΙ ΧΑΦ

 

5

ΜΑΚΡΙΔΗΣ

ΧΑΡΗΣ

ΑΜΥΝΤΙΚΟ ΧΑΦ

ΣΟΥΡΜΕΝΑ

6

ΜΠΡΑΧΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΔΕΚΑΡΙ, ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΕΞΤΡΕΜ

ΑΟΝΑ

7

ΝΕΑΡΧΑΚΟΣ

ΜΙΧΑΗΛ

ΔΕΞΙ ΧΑΦ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΡΕΝΤΗ

8

ΟΘΩΝΑΙΟΣ

ΕΚΤΟΡΑΣ

ΦΟΡ, ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΕΞΤΡΕΜ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΡΕΝΤΗ

9

ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ

 

10

ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ ΧΑΦ

 

11

ΠΕΡΙΚΛΕΙΔΗΣ

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΧΑΦ

ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ

12

ΣΑΚΑ

ΦΑΜΠΙΑΝ

ΦΟΡ

ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ

13

ΣΕΡΕΤΗΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ

ΤΕΡΜΑΤΟΦΥΛΑΚΑΣ

 
         

 

 

 

 

 

 

Οι αθλητές του τιμήματος Παμπαιδικό (2005-6) που έλαβαν μέρος στο τουρνουά του Αίολου και κατέκτησαν την πρώτη θέση,θα πρέπει να βρίσκονται στο γήπεδο "Χέρωμα" στης 16.15 για την διεξαγωγή φιλικού αγώνα και την απονομή των μεταλλίων τους.