Η Ακαδημία της ΠΑΕ Πανιώνιος σας ενημερώνει ότι η ομάδα  2005 BLUE αποσύρρεται από τους επόμενους αγώνες του Πασχαλινού τουρνουά "Respect Cup".

 

         

 

U 20 A GROUP (ΑΤΤΙΚΗ)

 

 

U 20 B GROUP (ΕΠΑΡΧΙΑ)

         
 

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ 8:15 π.μ.

 

 

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ 10:00 π.μ.

 

ΕΝΑΡΞΗ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗΣ 9:00 π.μ.

 

 

ΕΝΑΡΞΗ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗΣ 11:00 π.μ.

         
 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

   

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

         
1 BACA ARIOL   40 BEZHANI STAVRO
2 CUMANAJ ANDREA   41 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3 XAVIER DOTSI   42 ΑΣΠΙΩΤΗΣ ΝΑΣΟΣ
4 ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ   43 ΑΥΓΕΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
5 ΒΑΜΒΑΚΙΔΗΣ ΕΦΡΑΙΜ   44 ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
6 ΓΑΡΜΠΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ   45 ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ ΝΙΚΟΣ
7 ΓΙΑΚΑΚΟΓΛΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ   46 ΓΚΑΡΑΤΖΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
8 ΓΟΛΕΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   47 ΓΚΙΚΑ ΧΡΗΣΤΟΣ
9 ΕΖΕΛΑΪ ΑΡΤΑΝ   48 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
10 ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   49 ΔΗΜΗΤΡΕΛΗΣ ΕΥΘΥΜΗΣ
11 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ   50 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
12 ΚΑΠΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ   51 ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
13 ΚΑΣΙΑΒΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ   52 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
14 ΚΑΣΣΑΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ   53 ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
15 ΚΑΤΣΙΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ   54 ΙΑΤΡΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
16 ΚΙΟΥΣΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ   55 ΚΑΛΛΙΒΩΚΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
17 ΚΟΝΣΟΝΕΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   56 ΚΑΡΑΣΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
18 ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ   57 ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
19 ΛΟΥΠΙ ΟΡΓΚΕΝ   58 ΚΛΕΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
20 ΜΑΖΟΥΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ   59 ΚΟΝΔΥΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ
21 ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   60 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
22 ΜΥΛΩΝΑΣ ΘΗΣΕΑΣ   61 ΚΟΥΡΟΥΣΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
23 ΜΥΡΙΛΑΚΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ   62 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
24 ΝΓΚΟΥΤΣΑΪ ΛΙΣΕΟ   63 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
25 ΟΣΜΑΝΙ ΑΡΝΤΙΤ   64 ΛΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
26 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   65 ΜΑΡΚΟΣΙΑΝ ΒΑΧΕ
27 ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   66 ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
28 ΣΑΓΚΙΝΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ   67 ΜΕΡΚΑΪ ΕΜΙΛΙΑΝΟ
29 ΣΕΪΜΕΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   68 ΜΟΥΣΑΚΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΒΕΡΕΣΤ
30 ΣΕΛΕΜΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ   69 ΜΠΑΚΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
31 ΣΕΝΕΒΙΡΑΤΝΕ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   70 ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ
32 ΣΕΡΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   71 ΜΠΑΚΟΥΡΟΣ ΜΠΑΜΠΗΣ
33 ΣΙΔΕΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ   72 ΜΠΑΛΩΜΕΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
34 ΣΠΕΓΓΑΣ ΧΑΡΗΣ   73 ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
35 ΤΣΕΚΑ ΚΩΣΤΑΣ   74 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΤΑΣΟΣ
36 ΦΑΛΤΣΕΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ   75 ΠΑΝΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
37 ΦΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ   76 ΠΑΠΑΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
38 ΦΩΣΚΟΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ   77 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
39 ΧΑΛΑΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ   78 ΠΑΠΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
      79 ΠΑΤΕΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
      80 ΡΕΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
      81 ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
      82 ΣΤΑΘΟΥΡΟΣ ΝΙΚΟΣ
      83 ΣΤΙΚΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ
      84 ΣΦΑΜΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ
      85 ΤΣΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 
      86 ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ
      87 ΦΛΕΣΣΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
      88 ΧΑΒΙΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
      89 ΧΟΤΖΑ ΕΝΙΛ
      90 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
      91 ΧΩΡΑΪΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
         
         
         
         
 

U 17 A GROUP (ΑΤΤΙΚΗ)

 

 

U 17 B GROUP (ΕΠΑΡΧΙΑ)

 

 

 

 

 

 

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ 8:15 π.μ.

 

 

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ 10:00 π.μ.

 

ΕΝΑΡΞΗ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗΣ 9:00 π.μ.

 

 

ΕΝΑΡΞΗ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗΣ 11:00 π.μ.

 

 

 

 

 

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

   

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

         
1 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ   41 PAJA  MATJIO
2 ΑΝΔΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ   42 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
3 ΒΟΙΔΗΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   43 ΑΣΒΕΣΤΑΣ ΣΤΡΑΤΗΣ
4 ΒΥΖΗΡΙΑΝΝΑΚΗΣ ΔΗΜΟΣ   44 ΑΣΒΕΣΤΑΣ ΣΥΡΑΤΗΣ
5 ΔΑΝΙΗΛ ΝΙΚΟΣ ΜΑΡΙΟΣ   45 ΒΕΡΝΑΡΔΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
6 ΖΑΜΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ   46 ΓΙΑΝΝΟΥΣΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
7 ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   47 ΓΚΟΥΔΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
8 ΚΑΛΑΜΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ   48 ΔΡΙΜΑΛΑΣ ΝΙΚΟΣ
9 ΚΑΛΛΙΓΕΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ   49 ΕΛ ΣΑΜΠΟΥΝΙ ΜΑΚΗΣ
10 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ   50 ΕΥΑΓΓΕΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
11 ΚΙΟΥΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ   51 ΖΑΒΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
12 ΚΟΚΟΒΕΣΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ   52 ΖΙΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
13 ΚΟΥΚΟΥΡΑΣ ΒΙΚΤΩΡΑΣ   53 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
14 ΚΟΥΤΣΟΜΠΙΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   54 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
15 ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ ΝΑΠΟΛΕΩΝ   55 ΙΓΝΑΤΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
16 ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ   56 ΚΑΚΑΒΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
17 ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ   57 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΜΕΛΕΤΗΣ
18 ΛΑΜΠΑΔΙΑΡΟΣ ΒΑΣΙΗΣ   58 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΘΩΜΑΣ
19 ΛΕΡΙΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ   59 ΚΕΣΟΥΔΑΚΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
20 ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ   60 ΚΟΛΓΙΝΙ ΤΖΟΥΛΙΑΝ
21 ΜΑΡΚΑΝΤΑΣΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ   61 ΚΟΜΒΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
22 ΜΕΤΟΣΙ ΜΙΚΕΛ   62 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
23 ΜΙΣΙΡΛΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ   63 ΛΟΓΑΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ
24 ΜΟΥΝΤΕΑΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ   64 ΛΟΥΚΑΙ ΜΑΤΕΟ
25 ΜΟΥΤΑΦΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ   65 ΜΕΓΑΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
26 ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ   66 ΜΙΧΑΛΕΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
27 ΜΠΕΚΙΡΙ ΟΡΕΣΤΗΣ   67 ΜΠΑΖΟΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
28 ΜΠΙΜΠΕ ΣΙΜΕΩΝ   68 ΜΠΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ
29 ΜΠΟΓΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ   69 ΜΠΑΡΔΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
30 ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   70 ΜΠΕΣΣΑ ΕΥΘΥΜΗΣ
31 ΠΑΤΗΝΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ   71 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
32 ΡΕΤΣΙ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟ   72 ΝΙΚΟΛΙ ΛΕΟΝΑΡΝΤΟ
33 ΣΤΑΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   73 ΝΤΑΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
34 ΣΤΡΟΥΜΠΟΥΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ   74 ΝΤΑΝΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
35 ΤΖΕΜΑΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ   75 ΝΤΕΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
36 ΤΡΑΜΟΥΝΤΑΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   76 ΝΤΟΚΑΣ ΡΑΦΑΗΛ
37 ΤΣΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΤΑΣΟΣ   77 ΝΤΟΥΡΜΙΣΛΑΡΙ ΠΛΑΤΩΝ
38 ΤΥΡΟΚΟΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   78 ΟΡΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
39 ΧΑΒΕΛΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ   79 ΠΑΛΙΑΤΣΑΣ ΜΑΡΙΟΣ
40 ΧΟΝΤΟ ΑΓΓΕΛΟΣ   80 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ
      81 ΠΑΠΙΟΜΗΤΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
      82 ΠΑΤΡΑΚΗΣ ΣΤΡΑΤΗΣ
      83 ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ ΣΟΛΩΝ
      84 ΠΙΤΣΙΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ
      85 ΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
      86 ΠΡΕΒΟΛΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
      87 ΠΣΕΠΙΟΥΡΑ ΜΑΞΙΜΙΛΙΑΝ
      88 ΣΙΓΑΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
      89 ΣΤΑΘΟΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΜ
      90 ΣΩΤΗΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
      91 ΤΖΑΡΝΤΟ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
      92 ΤΣΑΡΕΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
      93 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
      94 ΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
      95 ΦΛΑΓΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
      96 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΕΞΗΣ

 

 

Η ΠΑΕ Πανιώνιος σας ενημερώνει ότι μέχρι αύριο 07/04/2017 στις 12:00 μ.μ. θα έχουν αναρτηθεί οι λίστες δοκιμαστικών. Εαν υπάρχει οποιοδήποτε πρόβλημα παρακαλούμε όπως επικοινωνήσετε στο 6986761730 έως το Σάββατο 08/04/2017. Ευχαριστούμε εκ των προτέρων.